Hitta rätt kontakt!

försäljning, produktion, tekniker...

Visa kontaktpersoner genom att söka fram ditt resultat i fälten ovan

Bild på Blad
Henrik Blad

VD | Specialkabel

henrik.blad@amokabel.com
Bild på Blad
Elin Blad

Ekonomichef | Amokabel AB

+46 481 508 78 elin.blad@amokabel.com
Bild på Blad
Jan Blad

Styrelseordförande | Amokabel AB

+46 481 508 82 jan.blad@amokabel.com
Bild på Erlandsson
Erland Erlandsson

Styrelseledamot | Amokabel AB

+46 481 508 83 erland.erlandsson@amokabel.com
Bild på Eriksson
Henrik Eriksson

Inköpschef | Specialkabel

henrik.eriksson@amokabel.com
Bild på Lundström
Kent Lundström

Senior Vice President | Specialkabel

+46 481 750 856 kent.lundstrom@amokabel.com
Bild på Eriksson
Emma Eriksson

Försäljning | Specialkabel

+46 481 508 73 emma.eriksson@amokabel.com
Bild på Myhrberg
Mathias Myhrberg

Försäljning | Specialkabel

+46 481 750 841 mathias.myhrberg@amokabel.com
Bild på Sandberg
Urban Sandberg

Teknisk chef | Specialkabel

+46 481 508 75 urban.sandberg@amokabel.com
Bild på Jidne
Hedvig Jidne

Försäljning | Specialkabel

+46 481 750 848 hedvig.jidne@amokabel.com
Bild på Kjellander
Johan Kjellander

Produktionschef | Specialkabel

+46 481 508 92 johan.kjellander@amokabel.com
Bild på Johansson
Markus Johansson

Tekniker | Specialkabel

+46 481 750 857 markus.johansson@amokabel.com
Bild på Fredriksson
Nicklas Fredriksson

Produktionsplanering | Specialkabel

+46 481 508 84 nicklas.fredriksson@amokabel.com
Bild på Ström
Stellan Ström

Försäljning | Specialkabel

+46 481 750 843 stellan.strom@amokabel.com
Bild på Sundh
Matthias Sundh

Ekonomi | Specialkabel

+46 481 750 866 matthias.sundh@amokabel.com
Bild på J Johansson
Marcus J Johansson

Tekniker | Specialkabel

+46 481 750 882 marcus.j.johansson@amokabel.com
Bild på Bjerlin
Mikael Bjerlin

Produktionstekniker | Specialkabel

+46 481 750 852 mikael.bjerlin@amokabel.com
Bild på Boman
Michael Boman

Tekniker | Specialkabel

+46 481 750 824 michael.boman@amokabel.com
Bild på Simon
Olaf Simon

Kvalitet | Specialkabel

+46 481 750 869 olaf.simon@amokabel.com
Bild på Sandberg
Susanne Sandberg

Ekonomi | Amokabel AB

+46 481 750 815 susanne.sandberg@amokabel.com
Bild på Olsson
Wilma Olsson

Försäljning | Specialkabel

+46 481 750 849 wilma.olsson@amokabel.com
Bild på Adolfsson
John Adolfsson

Kvalitet | Specialkabel

+46 481 750 828 john.adolfsson@amokabel.com
Bild på Iversen
Hermod Iversen

Daglig Leder | amokabel Norway AS

+47 917 95 910 hermod.iversen@amokabel.com
Bild på Røsvik
Eldar Røsvik

Økonomi | amokabel Norway AS

+47 414 72 833 eldar.rosvik@amokabel.com
Bild på Måseidvåg
Pål-André Måseidvåg

Lager | amokabel Norway AS

+47 954 30 014 pam@amokabel.com
Bild på Bjerkvik Strand
Ulrik Bjerkvik Strand

Markedsføring | amokabel Norway AS

+47 92 48 74 24 ulrik.strand@amokabel.com
Bild på Sandberg
Stina Sandberg

Försäljning | Specialkabel

+46 481 750 849 stina.sandberg@amokabel.com
Bild på Iversen
May-Bente Iversen

Økonomi | amokabel Norway AS

+47 911 60 699 may.bente@amokabel.com
Bild på Johansson
Dan Johansson

Försäljning | Specialkabel

+46 481 750 867 dan.johansson@amokabel.com
Bild på Jidne
Filip Jidne

Försäljningschef | Elnät

+46 481 508 91 filip.jidne@amokabel.com
Bild på Wijk
Oskar Wijk

Produktchef | Elnät

+46 481 101 64 oskar.wijk@amokabel.com
Bild på Warme
Fredrik Warme

Teknisk chef | Elnät

+46 481 750 810 fredrik.warme@amokabel.com
Bild på Cronholm
Stefan Cronholm

Kvalitet och Miljösystem | Amokabel AB

+46 481 750 860 stefan.cronholm@amokabel.com
Bild på Myhrberg
Christofer Myhrberg

Produktionschef | Elnät

+46 481 750 805 christofer.myhrberg@amokabel.com
Bild på Jonasson Helgee
Åsa Jonasson Helgee

Ekonomi/Försäljning | Elnät

+46 481 750854 asa.jonasson@amokabel.com
Bild på Wretman
Anton Wretman

Försäljning | Elnät

+46 481 750 874 anton.wretman@amokabel.com
Bild på Müller
Jonas Müller

Logistik | Elnät

+46 481 508 94 jonas.muller@amokabel.com
Bild på Karlsson
Fredrik Karlsson

Försäljning | Elnät

+46 481 750 864 fredrik.karlsson@amokabel.com
Bild på Erdal
Trygve Erdal

Salgsingeniør | amokabel Norway AS

+47 977 19 129 trygve.erdal@amokabel.com
Bild på Birkelund
Ove Svein Birkelund

Kabelteknisk Ingeniør | amokabel Norway AS

+47 911 84 758 ove.birkelund@amokabel.com
Bild på Björsne
Tommy Björsne

Produktionschef | amo drageri AB

+46 481 508 77 tommy.bjorsne@amokabel.com
Bild på Støylen
Olav Støylen

Salg | amokabel Norway AS

+47 950 16 221 olav.stoylen@amokabel.com
Bild på Høybakk
Torbjørn Høybakk

Salg | amokabel Norway AS

+47 901 20 074 Torbjorn.hoybakk@amokabel.com
Bild på Rutland
Stephen Rutland

Managing Director | Amokabel Australia Pty Ltd.

+61 448 009 673 stephen.rutland@amokabel.com
Bild på Horton
Kyle Horton

Sales Administrator | Amokabel Australia Pty Ltd.

+61 466 163 530 kyle.horton@amokabel.com
Bild på Foster
Mark Foster

General Manager | Amokabel Australia Pty Ltd.

+61 408 988 024 mark.foster@amokabel.com
Bild på Ewing
Jonas Ewing

VD | Installationskabel

+46 481 750 865 jonas.ewing@amokabel.com
Bild på Gill
Therese Gill

Försäljningschef / Ekonomi | Installationskabel

+46 481 750 820 therese.gill@amokabel.com
Bild på Bror
Mattias Bror

Produktionschef | Installationskabel

+46 481 750 838 mattias.bror@amokabel.com
Bild på Högsell
Josefina Högsell

Försäljning | Installationskabel

+46 481 750 845 josefina.hogsell@amokabel.com
Bild på Andersén
Richard Andersén

Produktionstekniker | Installationskabel

+46 481 750 809 richard.andersen@amokabel.com
Bild på Samuelsson
Carina Samuelsson

Logistik | Installationskabel

+46 481 508 97 carina.samuelsson@amokabel.com
Bild på Tillberg
Daniel Tillberg

Teknisk Försäljning | Installationskabel

+46 481 75 08 37 daniel.tillberg@amokabel.com
Bild på Antonisson
Siri Antonisson

Försäljning | Installationskabel

+46 481 750 876 siri.antonisson@amokabel.com
Bild på Hossman
Martin Hossman

Säljare | Installationskabel

+46 481 750 877 martin.hossman@amokabel.com
Bild på Hunter
Carly Hunter

General Manager | Amokabel Flexishield UK

+44 01623 645007 Ext 204 carly.hunter@amokabel.co.uk
Bild på Reynolds
Adrian Reynolds

| Amokabel Flexishield UK

+44 01623 645007 Ext 206 adrian.reynolds@amokabel.co.uk
Bild på Thompson
Kerry Thompson

| Amokabel Flexishield UK

+44 01623 645007 kerry.thompson@amokabel.co.uk
Bild på Mucha
Sylwester Mucha

Production Supervisor | Amokabel Flexishield UK

+44 01623 645007 Ext 204 sylwester.mucha@amokabel.co.uk
Bild på Parrott
Craig Parrott

Internal Sales Executive | Amokabel Flexishield UK

+44 (0) 1623 645007 craig.parrott@amokabel.co.uk
Bild på Daines
Leah Daines

Business Development Manager | Amokabel Flexishield UK

+44 (0) 1623 645007 leah.daines@amokabel.co.uk
Bild på Vad
Oddbjørn Vad

Salg | amokabel Norway AS

+47 918 55 370 Oddbjorn.vad@amokabel.com
Bild på Hancock
Philip Hancock

Sales Manager | Elnät

+46 481 750 881 philip.hancock@amokabel.com
Bild på Källström
Björn Källström

IT | Amokabel AB

+46 481 750 832 bjorn.kallstrom@amokabel.com
Bild på Adolfsson
Jonas Adolfsson

Marknadschef | Amokabel AB

+46 481 750 831 jonas.adolfsson@amokabel.com
Bild på Karlsson
Erika Karlsson

Marknadskoordinator | Amokabel AB

+46 481 750 826 erika.karlsson@amokabel.com
Bild på Jensen
Jack Jensen

Salg | amokabel Norway AS

Jack.jensen@amokabel.com
Bild på Prescott
Chris Prescott

Operations Director | Amo Special Cables Limited

T: +44 (0) 1942 265514 chris.prescott@amokabel.uk
Bild på Pawson
Marc Pawson

Sales Manager | Amo Special Cables Limited

T: +44 (0) 1942 265500 marc.pawson@amokabel.uk
Bild på Miotk
Thomas Miotk

Business Director | Amo Special Cables Limited

M: +49 173 695 5027 thomas.miotk@amokabel.de
Bild på Chorlton
Mike Chorlton

Design & Development Manager | Amo Special Cables Limited

T: +44 (0) 1942 265 543 mike.chorlton@amokabel.uk
Bild på Roth
Gretchen Roth

Quality Manager | Amo Special Cables Limited

T: +44 (0) 1942 265 545 gretchen.roth@amokabel.uk
Bild på Blythe
Jackie Blythe

Customer Service Supervisor | Amo Special Cables Limited

T: +44 (0) 1942 265 511 jackie.blythe@amokabel.uk
Bild på Cunningham
Jo Cunningham

Customer Service Representative | Amo Special Cables Limited

T: +44 (0) 1942 265 505 joanna.cunningham@amokabel.uk
Inga träffar på din sökning